Dzisiaj nie zdradzę Ci, co to za siedem błędów popełniają kobiety, które próbują oduczyć się podjadania. Dzisiaj opowiem Ci, jak będzie wyglądało prawdopodobnie ostatnie przed wakacjami szkolenie on-line w moim wykonaniu. 

Na początek jednak, zapraszam Cię do zapisania się na to szkolenie. Odbędzie się ono 18 maja o godz. 19.00. Gdzie? Gdziekolwiek będziesz Ty i Twój komputer, tablet lub smartphone. Kliknij w przycisk poniżej, żeby się zapisać:

[su_button url=”http://justynamarkowska.us10.list-manage2.com/subscribe?u=3a9ea58ef909bcd16377fe35f&id=3140858ea3″ target=”blank” style=”soft” background=”#dd3333″ size=”5″ center=”yes”]Zapisz mnie na szkolenie![/su_button]

Co to są szkolenia on-line?

Od października zeszłego roku prowadzę co miesiąc szkolenie on-line w trakcie, którego omawiam jedno konkretne zagadnienie związane z odżywianiem, odchudzaniem lub psychodietetyką. Majowe szkolenie będzie już ósmym spotkaniem on-line, które poprowadzę.

Zapisując się na szkolenie otrzymujesz ode mnie wyjątkowy link do strony internetowej, na której możesz obejrzeć mnie na ekranie swojego komputera.

Każde szkolenie rozpoczyna się od prezentacji, w trakcie której omawiam dany problem. Na początku wydawało  mi się, że prezentacja powinna być krótka, żeby Was nie zanudzić. Ale z czasem, również pod wpływem słów oglądających mnie Kobiet, postanowiłam wydłużyć czas prezentacji. Zwykle trwa ona nie dłużej niż 40 minut, chociaż na szkoleniu z asertywności żywieniowej, mówiłam zdecydowanie dłużej.

Później jest czas na Wasze pytania. I to jest właśnie moja ulubiona część!

Co daje uczestnictwo w szkoleniu on-line?

Ogromną wiedzę, ponieważ na każdym staram się przekazywać to, czego nie ma na moim blogu. Z resztą na innych blogach o podobnej tematyce też.

Najlepsze jest to, że możesz zapytać mnie, o co tylko chcesz, a ja odpowiem na Twoje pytanie. Jeśli nie wiesz, jak wykorzystać wiedzę z prezentacji w swoim wypadku, po prostu zapytaj mnie o to. Pod filmem ze szkoleniem jest chat, w którym, nawet całkiem anonimowo, możesz zadać pytanie.

Do wiedzy możesz wrócić. Jeśli nie zdążyłaś zrobić notatek, coś Ci umknęło, albo po prostu chciałabyś posłuchać jeszcze raz – to następnego dnia zawsze wysyłam link do nagrania szkolenia. Jest on ważny przez kilka dni, możesz obejrzeć sobie szkolenie na spokojnie. Zwłaszcza, jeśli nie dałaś rady być na żywo.

7 rzeczy, których nie powinnaś robić, gdy chcesz przestać podjadać

to prawdopodobnie ostatnie szkolenie przed dłuższą przerwą. Na pewno nie będzie szkoleń w lipcu i sierpniu. A ponieważ pod koniec sierpnia rodzę, to prawdopodobnie także i we wrześniu.  Jednak liczę na to, że od października znowu ruszę pełną parą.

W trakcie majowego szkolenia opowiem, co takiego robią kobiety niwelując cały wysiłek, jaki wkładają w oduczenie się podjadania. Dowiesz się też, jak temu zaradzić. Jak zwykle będzie konkretnie i merytorycznie! 

Jeśli z jakiś powodów nie możesz poradzić sobie z podjadaniem, to koniecznie zapisz się na to szkolenie! A najlepiej podziel się informacją o nim z koleżanką. Na pewno będzie Ci wdzięczna.

Bezpłatne szkolenie on-line „7 rzeczy, których nie powinnaś robić, gdy chcesz przestać podjadać” już 18 maja o godz. 19.00!

[su_button url=”http://justynamarkowska.us10.list-manage2.com/subscribe?u=3a9ea58ef909bcd16377fe35f&id=3140858ea3″ target=”blank” style=”soft” background=”#dd3333″ size=”5″ center=”yes”]Zapisz mnie na szkolenie![/su_button]


Będziesz ze mną na żywo?

Nie masz siły, żeby zdrowo odżywiać się?

Pobierz swój Eliksir mocy!
Eliksir mocy to nagranie, które zmotywuje Cię. Doda energii. Sprawi, że zdrowe odżywianie stanie się łatwiejsze.

Dziękuję! Potwierdź swój adres e-mail!