Pomogę Ci skutecznie zmienić odżywianie na Twoich zasadach!

Chcesz ograniczyć słodycze i przejść przez odwyk od cukru, ale próbowałaś już wielokrotnie i zawsze kończy się to objadaniem nimi?

A może chciałabyś schudnąć, tylko Twój słomiany zapał sprawia, że potrafisz wytrwać na diecie najwyżej kilka dni?

Albo po prostu chcesz żyć zdrowiej, tylko nie wiesz, jak się do tego zabrać, a gotowe jadłospisy są zdecydowanie nie dla Ciebie?

Potrzebujesz mojego wsparcia i doświadczenia – rozpocznij ze mną swój proces zmiany!

Jak wygląda praca ze mną?

 • praca ze mną jest procesem, który trwa zwykle od trzech do sześciu miesięcy
 • w trakcie pierwszych spotkań rozkładamy Twój problem na czynniki pierwsze i planujemy jego rozwiązania
 • podczas cotygodniowych spotkań otrzymujesz ode mnie wsparcie, praktyczne wskazówki, a jeśli tego potrzebujesz, to kopniaka na rozpęd
 • spotkania polegają również na rozmowie skoncentrowanej na rozwiązaniach, często robimy ćwiczenia, które pomagają m.in. przygotować się na trudne sytuacje, zwiększyć Twoją motywację i radzić sobie z problemami
 • mogę nauczyć Cię, jak zmienić swoje myślenie i radzić sobie z zajadaniem emocji
 • możemy popracować nad Twoim jadłospisem bez tworzenia gotowej diety
 • po zakończeniu każdego spotkania otrzymujesz ode mnie „pracę domową”, która pomaga Ci osiągnąć cel i jest łącznikiem między naszymi spotkaniami a Twoim życiem codziennym
 • zrobię wszystko, co w mojej mocy i wszystko, czego potrzebujesz, żeby osiągnąć Twój cel

Czas trwania konsultacji: 50 minut

Koszt pojedynczej konsultacji: 150 zł

Istnieje możliwość wykupienia pakietów miesięcznych.

 

Twoja własna historia z nieakceptowaniem swojego ciała, mimo dobrej figury, przekonała mnie do współpracy. Dziękuję, że potrafiłaś wydobyć ze mnie tę cudowną, lepszą stronę mnie.

Agnieszka

Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy i skłoniło do przemyśleń nad stylem życia.

Ania Swin

Pomagam kobietom skutecznie przejść przez odwyk od słodyczy na ich własnych zasadach!

Byłam dietetyczką. Bardzo zastanawiało mnie, jak to jest, że większość kobiet, niezależnie od tego, ile ważą, jest niezadowolonych ze swojego wyglądu i obsesyjnie dąży do zobaczenia konkretnej liczby na wadze. Chęć znalezienia odpowiedzi na to pytanie skłoniła mnie do skończenia studiów podyplomowych z psychodietetyki. I wtedy stało się coś magicznego. Dowiedziałam się, jaką moc mają nasze myśli w kontekście odżywiania i postrzegania siebie. Zrozumiałam, że zamiast kolejnych diet, potrzebujemy odwyku od słodyczy. Odkryłam, że zamiast liczyć kalorie, powinnyśmy nauczyć się rozładowywać emocje w sposób inny niż sięganie po słodycze.

Jestem psychodietetykiem,. Nie układam gotowych jadłospisów, ale pomogę Ci przejść bezboleśnie przez odwyk od słodyczy. To uzależnienie od nich sprawia, że mamy wahania nastrojów, nie lubimy siebie, nic nam się nie chce i mamy problemy z cerą. Wierzę, że nie musisz wywracać swojego napiętego grafiku do góry nogami, żeby jeść pięć super-zdrowych posiłków dziennie. Wierzę, że wystarczy ta jedna z pozoru niewielka zmiana – odstawienie cukru, żebyś z dnia na dzień czuła się coraz lepiej. Nawet jeśli teraz na myśl o tym cierpnie Ci skóra i jesteś przerażona. Teraz wydaje się to trudne, ale pomogę Ci zrobić to tak, żeby było łatwiej niż się spodziewasz! Przestaniesz wreszcie obsesyjnie myśleć o jedzeniu i zaczniesz cieszyć się życiem!

Dołącz do grona kobiet wolnych od słodyczy, dlatego że tego chcą!

Moje wykształcenie i doświadczenie:

 • Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalizacją żywienie i dietetyka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
 • Psychodietetyka, Uniwersytet Huministycznospołeczny SWPS
 • doświadczenie jako dietetyk zbierałam między innymi w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, Centrum Odżywiania i Odchudzania oraz współpracując z agencjami PR przygotowując materiały edukacyjne dla dzieci i młodzieży
 • byłam prelegentką w trakcie Międzynarodowej Jubileuszowej Konferencji SGGW "Nauka o Żywieniu Człowieka - osiągnięcia i wyzwania"
 • mogę pochwalić się też publikacjami w czasopismach naukowych
 • bywam gościem programów takich, jak "Dzień dobry TVN", "Pytanie na śniadanie", "Czarno na białym"
 • w 2014 roku rozpoczęłam swoją własną działalność
 • pracuję jako psychodietyk od styczniu 2016 roku

Nie byłam pewna, czy to program dla mnie, czy to mi pomoże. Po rozmowie z bliską osobą i przeczytaniu dobrych opinii w Internecie, postanowiłam próbować. Dzięki spotkaniom zyskałam pewność siebie i dostałam narzędzia, dzięki którym mogę sama pracować nad dobrym stanem swojego ducha i ciała. W trakcie konsultacji czułam się całkowicie zrozumiana. Bez oceniania błędów, Justyna pomogła mi je naprawić.

Justyna to fachowa osoba, która ma bardzo szeroką wiedzę. Według mnie jest w stanie pomóc każdemu, kto chce podjąć (ciężką) pracę nad zmianą siebie. Jest jednocześnie wyrozumiała i nie ocenia. Potrafi dać wsparcie, pomaga zrozumieć i naprawić swoje błędy.

Klaudia

Zapraszam Cię do mojego przytulnego gabinetu!

Wypijmy razem kawę, gdy będziesz opowiadać mi o swoim problemie. Mój gabinet mieści się w budynku mieszkalnym na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139 J lok. 5.

Konsultacje odbywają się:

 • wtorki 16-19
 • czwartki 16-18
 • piątki 10-14

Tylko po wcześniejszym umówieniu!

Żaden termin Ci nie pasuje? Napisz do mnie, a postaram się zaproponować taki termin, w którym będziesz mogła się ze mną spotkać.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji on-line (via Skype, Hangout lub inny komunikator internetowy)

Umów się na konsultację!

Rodzaj konsultacji

15 + 5 =