Konsultacje

Pomogę Ci skutecznie schudnąć bez diety!

Próbowałaś wiele razy schudnąć, ale efekt zawsze był ten sam? Być może nawet wybrałaś się do dietetyka, ale po początkowym sukcesie, straciłaś zapał do pracy? Jesteś zmęczona rozpoczynaniem kolejnej diety i morderczych treningów?

Mam dla Ciebie rozwiązanie. 


 

 

justyna markowska psychodietetyk warszawa

 

 

 

 

Nazywam się Justyna Markowska i pomagam kobietom skutecznie schudnąć oraz polubić siebie. Jestem psychodietetykiem.

 

 

 

 

 

 

 


Nie układam diet

Przez trzy lata pracowałam jako dietetyk. Układałam diety. Większość kobiet, z którymi pracowałam schudła na moich dietach, mimo tego uważam, że najskuteczniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych. I jako psychodietetyk nauczę Cię tego!

W Twoim tempie. W zgodzie z Twoimi wartościami. Koniec z pięcioma posiłkami co trzy godziny!


Psychodietetyk – komu i jak pomaga?

Psychodietetyk to specjalista posiadający wiedzę z zakresu dietetyki i psychologii. Ja specjalizuję się w psychologii odchudzania i obrazie ciała. Ponieważ najpierw skończyłam żywienie człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, w trakcie konsultacji daję dużo wskazówek dotyczących prawidłowego żywienia. W trakcie podyplomowych studiów z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS nauczyłam się, że zmiana podejścia do odżywiania jest ważniejsza niż przestrzeganie idealnej diety.

Do psychodietetyka może przyjść każda osoba, która ma problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, bezskutecznie próbuje się odchudzać. Ja szczególnie zapraszam kobiety, które obiektywnie posiadają prawidłową masę ciała, ale z jakiś przyczyn chcą się odchudzać, lecz nie mogą zrobić tego skutecznie.

Odchudzanie z psychodietetykiem wymaga od Ciebie włożenia wysiłku w wykonywanie zadań. Powinnaś być przygotowana na pracę, inaczej takie spotkania nie mają sensu.


Jak wygląda konsultacja z psychodietetykiem?

Każdy psychodietetyk może mieć inne zasady pracy. Konsultacje, które prowadzę opierają się na zasadach terapii poznawczo-behawioralnej z elementami edukacji żywieniowej. Nie jestem psychoterapeutą i nie będę grzebać w Twojej przeszłości, skupimy się na Twoim problemie, który jest tu i teraz.

Spotkanie rozpoczyna się zawsze od opowiedzenia, jak się czujesz i jaki jest Twój problem (lub od oceny postępów). W trakcie rozmowy będę starała się zdiagnozować Twój przypadek. Czasem będę potrzebować do tego więcej niż jednej konsultacji. Gdy podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami i przedstawię plan działania, a Ty wyrazisz zgodę, przechodzimy do rozpoczęcia terapii. Zwykle terapia trwa ok. 3 miesięcy, ale każdy przypadek jest inny i czasem ten czas jest dłuższy, czasem krótszy.

Po każdym spotkaniu otrzymasz ode mnie pracę domową. To zwykle zadania, które polegają na obserwacji siebie, dzięki nim terapia jest jeszcze skuteczniejsza.

Pojedyncza konsultacja trwa 60 minut.

Najlepsza częstotliwość spotkań to raz w tygodniu. Nie zalecam spotykania się rzadziej niż dwa razy w miesiącu, ponieważ taka terapia przynosi małe efekty.

Możesz przyjść do mnie tylko jeden raz, nie musisz rozpoczynać od razu całej terapii.

Przyjmuję w przytulnym gabinecie przy ul. Kurpińskiego 55b w Warszawie, niedaleko metra Służew. Możesz się spotkać ze mną także wirtualnie za pośrednictwem Skype.


Cena konsultacji

Nie mam ustalonej jednej stawki za konsultację. Dlaczego? Ponieważ każda pacjentka jest inna: ma inny problem i inną sytuację finansową, a ja chcę pomagać wszystkim kobietom.

Ustaliłam jedynie górną cenę konsultacji, która dotyczy wyjątkowo skomplikowanych przypadków, co powoduje, że muszę włożyć więcej pracy w poprowadzenie takiej terapii. Na pierwszej konsultacji dowiesz się, jaki będzie koszt Twojej terapii.

Maksymalna cena za konsultację w gabinecie 150 zł.

Maksymalna cena za konsultację on-line przez Skype – 130 zł.

Płacąc za kilka konsultacji z góry możesz liczyć na rabat.

Skontaktuj się ze mną!

Drogie Pacjentki,

ze względu na to, że niedawno zostałam Mamą, nie pracuję tak dużo, jak kiedyś. Chciałabym móc pomóc Wam wszystkim, jednak do tego potrzebny jest mi czas, którego w obecnej chwili nie posiadam – wszystkie godziny konsultacji są zajęte. Jeśli bardzo zależy Ci na współpracy ze mną, napisz do mnie, a ja dam Ci znać, jak tylko zwolni się miejsce na konsultacjach.

Dziękuję za wyrozumiałość!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (wymagane)

captcha