Zaznacz stronę

Zmień swoje myśli, by zmienić swoje ciało

Nie pamiętasz już, jak to jest – nie być na diecie?

Wiesz, co robić, żeby schudnąć, a jednak wciąż nie ważysz tyle, ile byś chciała?

Zwykle odżywiasz się dobrze, ale czasem objadasz się śmieciowym jedzeniem i nie potrafisz tego powstrzymać?

Próbowałaś tysiąca diet, ale Twój słomiany zapał sprawia, że potrafisz wytrwać na nich najwyżej kilka dni?

Gotowe diety nie działają na Ciebie?

Masz wrażenie, że Twoje życie jest uporządkowane, tylko w diecie panuje bałagan?

Możesz zmienić swoje odżywianie inaczej niż do tej pory. Potrzebujesz mojego wsparcia i doświadczenia.

Na początku wydawało mi się głupie roztrząsać temat mojego odżywiania, ale Twoje materiały, które dokładnie opisywały to, co miałam w głowie, przekonały mnie. Nie mam już napadów obżarstwa. Jem bardziej świadomie. Udało mi się osiągnąć znacznie więcej niż się spodziewałam. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i pracę jaką wykonałyśmy. 

Agata

Jak wygląda praca ze mną?

Na pierwszym spotkaniu:

 • poproszę Cię, abyś opowiedziała mi o swoim problemie, żebym mogła poznać Twoją sytuację, jak najlepiej
 • wyznaczę obszary, nad którymi widzę możliwość pracy i zarysuję wstępnie, jak możemy tego dokonać
 • możesz zadawać mi dowolne pytania, które pomogą Ci zdecydować, czy chcesz, żeby została Twoją towarzyszką zmiany
 • zaproponuję Ci jedną rzecz, którą możesz wdrożyć od razu, aby ułatwić zmianę, nawet jeśli nie zdecydujesz się na dalsze kontynuowanie spotkań

Gdy zdecydujesz się na współpracę ze mną:

 • przygotuj się, że to zajmie trochę czasu. Proces zmiany trwa zwykle około 6 miesięcy
 • widujemy się co tydzień, a każde spotkanie trwa ok. 50 minut (+/- 10 min. w zależności od Twoich potrzeb)
 • będziemy dużo rozmawiać – to najważniejszy element naszej pracy.  Często będziemy też wykonywać ćwiczenia i robić eksperymenty
 • na początku wspólnej drogi ustalamy cel i znaki, po których poznamy, że został on osiągnięty
 • po zakończeniu każdego spotkania otrzymujesz ode mnie zadanie mocy, pomagające zbliżyć się do Twojego celu. Czyli poproszę Cię o wykonanie małego ćwiczenia (np. przeczytanie czegoś, obserwowanie siebie, przetestowanie…). To taki łącznik między naszymi spotkaniami a Twoim życiem codziennym

Skupienie na celu

Działamy już od pierwszego spotkania! Pracujemy zarówno nad Twoim stosunkiem do jedzenia, jak i jadłospisem, chociaż nie dostaniesz ode mnie gotowej diety

Wsparcie

Jestem do Twoje dyspozycji również pomiędzy spotkaniami. Zawsze możesz do mnie napisać lub zadzwonić!

Empatia

W trakcie każdego spotkania otrzymujesz ode mnie to, czego aktualnie potrzebujesz wsparcie, praktyczne wskazówki, albo kopniaka na rozpęd

Odpowiednie przgotowanie

Przygotuję Cię na trudne momenty tak, żebyś w przyszłości przeskakiwała je z gracją baletnicy. Miesiąc po zakończeniu procesu umawiamy się na spotkanie sprawdzające, na którym opowiesz mi, jak sobie radziłaś.

Zapraszam Cię do mojego wirtualnego gabinetu

Wypijmy razem kawę lub kubek ciepłych ziół, gdy będziesz opowiadać mi o swoim problemie. Obecnie prowadzę spotkania tylko on-line. 

Korzystam z programu do spotkań Zoom. Przed pierwszą konsultacją wyślę do Ciebie link do spotkania. Musisz mieć wcześniej zainstalowany Zoom na komputerze. Jeśli to dla Ciebie problem, to możemy spotkać się za pomocą komunikatora takiego jak: Skype, WhatsApp, Google Hangouts, itp.

Spotkania odbywają się w godzinach dostosowanych do Ciebie! Wypełnij formularz na dole, a ja zaproponuję odpowiedni termin. 

Koszt pojedynczej sesji: 220 zł

Pakiet sesji (obejmuje cztery spotkania): 660 zł

Zastanawiałam się, czy dowiem się od Ciebie czegoś nowego, czego nie usłyszałam od lekarzy lub dietetyków. Przekonał mnie sposób, w jaki opisywałaś swoją pracę na stronie. Dzięki konsultacjom rozumiem, skąd się biorą zachcianki i problemy w mojej głowie. Dogłębnie zrozumiałam mechanizmy, które mną kierują.

Katarzyna Seiler

Przed rozpoczęciem konsultacji bałam się, że znowu zostanę oceniona… Jednak moje problemy z samooceną i zaburzona relacja z jedzeniem skłoniły mnie do rozpoczęcia pracy z Tobą.

Dzięki spotkaniom zaczęłam racjonalnie patrzeć na swoje ciało. To, ile ważę przestało mieć dla mnie aż takie znaczenie. Czuję się bardziej pewna siebie, a moje negatywne myśli o sobie zmniejszyły się. Konsultacje pomogły mi w uwierzeniu w siebie i w swoje możliwości. Dały dużego kopa do działania i pokazały mi, że to jak wyglądam nie jest problemem –  tylko to jak myślę o swoim ciele. Teraz nie patrzę na niego jak na swojego wroga, ale sojusznika.

Karolina Kochan

O mnie

Byłam dietetyczką. Bardzo zastanawiało mnie, jak to jest, że większość kobiet, niezależnie od tego, ile ważą, jest niezadowolonych ze swojego wyglądu i obsesyjnie dąży do zobaczenia konkretnej liczby na wadze. Z resztą sama byłam taką kobietą. Chęć znalezienia odpowiedzi na to pytanie skłoniła mnie do skończenia studiów podyplomowych z psychodietetyki. I wtedy stało się coś magicznego. Dowiedziałam się, jaką moc mają nasze myśli w kontekście odżywiania i postrzegania siebie. Zrozumiałam, że zamiast kolejnych diet, potrzebujemy zmiany stosunku do jedzenia. Odkryłam, że zamiast liczyć kalorie, powinnyśmy nauczyć się rozładowywać emocje w sposób inny niż sięganie po słodycze. Zrozumiałam, że zamiast szukać zamienników, powinnyśmy bardziej świadomie się odżywiać.

Jestem psychodietetykiem. Pomogę Ci nauczyć radzić sobie z zachciankami, zmienić stosunek do jedzenia i przestać wreszcie się odchudzać!

Jestem absolwentką:

 • Technologii Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalizacją żywienie i dietetyka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (studia magisterskie)
 • Psychodietetyka, Uniwersytet Huministycznospołeczny SWPS (studia podyplomowe, skończone z wyróżnienie

Nie jesteś pewna, czego możesz się spodziewać?

Pobierz przykładowe ćwiczenie, które często robię ze swoimi klientkami na konsultacji indywidualnej. 

.

Umów się na pierwsze spotkanie!

Preferowany godziny spotkań

15 + 13 =

Formularze czasem płatają figle 🙁 jeśli nie dostałaś ode mnie długo odpowiedzi, to po prostu napisz na justyna@justynamarkowska.pl kiedy chciałabyś się spotkać. 

Nie jesteś pewna, czego możesz się spodziewać?

Pobierz przykładowe ćwiczenie, które często robię ze swoimi klientkami na konsultacji indywidualnej. 

.