Pomogę Ci stworzyć zdrową relację z jedzeniem!

Znasz zasady zdrowego odżywiania na pamięć i zwykle stosujesz się do nich, ale czasem czujesz przymus jedzenia niezdrowych produktów, z którym nie potrafisz sobie poradzić?

A może chciałabyś schudnąć, tylko Twój słomiany zapał sprawia, że potrafisz wytrwać na diecie najwyżej kilka dni, a gotowe jadłospisy od dietetyka są zdecydowanie dla Ciebie?

Albo chcesz ograniczyć słodycze, ale próbowałaś już wielokrotnie i zawsze kończy się to objadaniem nimi?

Potrzebujesz mojego wsparcia i doświadczenia – rozpocznij ze mną swój proces zmiany!

Na początku wydawało mi się głupie roztrząsać temat mojego odżywiania, ale Twoje materiały, które dokładnie opisywały to, co miałam w głowie, przekonały mnie. Nie mam już napadów obżarstwa. Jem bardziej świadomie. Udało mi się osiągnąć znacznie więcej niż się spodziewałam. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i pracę jaką wykonałyśmy. 

Agata

Jak wygląda praca ze mną?

Na pierwszym spotkaniu:

 • poproszę Cię, abyś opowiedziała mi o swoim problemie, żebym mogła poznać Twoją sytuację, jak najlepiej
 • wyznaczę obszary, nad którymi widzę możliwość pracy i zarysuję wstępnie, jak możemy tego dokonać
 • możesz zadawać mi dowolne pytania, które pomogą Ci zdecydować, czy współpraca ze mną jest dla Ciebie
 • zaproponuję Ci jedną rzecz, którą możesz wdrożyć od razu, aby ułatwić zmianę, nawet jeśli nie zdecydujesz się na dalsze kontynuowanie spotkań
 • dostaniesz ode mnie mały prezent, który mam nadzieję – jeszcze bardziej zmotywuje Cię do zmiany

Gdy zdecydujesz się na współpracę ze mną:

 • przygotuj się, że to zajmie trochę czasu. Zwykle pracuję z jedną klientką od trzech do sześciu miesięcy
 • zaczynamy zmianę już od pierwszego spotkania
 • na początku ustalamy cel i znaki, po których poznamy, że został on osiągnięty
 • widujemy się co tydzień (możemy ustalić stałą porę spotkania lub umawiać się z tygodnia na tydzień)
 • jestem do Twojej dyspozycji również pomiędzy spotkaniami. Jeśli masz gorszy dzień lub potrzebujesz o coś zapytać, zadzwoń do mnie lub napisz!
 • w trakcie każdego spotkania otrzymujesz ode mnie to, czego aktualnie potrzebujesz wsparcie, praktyczne wskazówki, albo kopniaka na rozpęd 😉
 • nasze spotkania to nie tylko rozmowa skoncentrowana na szukaniu rozwiązań, chociaż to bardzo ważne, często będziemy też wykonywać ćwiczenia i robić eksperymenty
 • pracujemy zarówno nad Twoim stosunkiem do jedzenia, jak i jadłospisem, chociaż nie dostaniesz ode mnie gotowej diety
 • po zakończeniu każdego spotkania otrzymujesz ode mnie zadanie mocy, pomagające zbliżyć się do Twojego celu . Czyli poproszę Cię o wykonanie małego ćwiczenia (np. przeczytanie czegoś, obserwowanie siebie, przetestowanie…). To taki łącznik między naszymi spotkaniami a Twoim życiem codziennym
 • miesiąc po zakończeniu procesu umawiamy się na spotkanie sprawdzające, na którym opowiesz mi, jak sobie radziłaś i czy potrzebujesz jeszcze mojego wsparcia
 • jeśli kiedykolwiek później będziesz chciała jeszcze nad czymś ze mną popracować, to z chęcią to zrobię 🙂

Czas trwania konsultacji: 50 minut

Koszt pojedynczej konsultacji: 200 zł

Pakiet miesięczny: 600 zł (obejmuje cztery spotkania)

 

Twoja własna historia z nieakceptowaniem swojego ciała, mimo dobrej figury, przekonała mnie do współpracy. Dziękuję, że potrafiłaś wydobyć ze mnie tę cudowną, lepszą stronę mnie.

Agnieszka

Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy i skłoniło do przemyśleń nad stylem życia.

Ania Swin

Zastanawiałam się, czy dowiem się od Ciebie czegoś nowego, czego nie usłyszałam od lekarzy lub dietetyków. Przekonał mnie sposób, w jaki opisywałaś swoją pracę na stronie. Dzięki konsultacjom rozumiem, skąd się biorą zachcianki i problemy w mojej głowie. Dogłębnie zrozumiałam mechanizmy, które mną kierują.

Katarzyna Seiler

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Justynę. Pomogła w moich problemach z dietą: udało mi się schudnąć i znaleźć sposób na zbyt szybkie jedzenie i ochotę na słodycze.

Larysa Kokoszka

Zapraszam Cię do mojego przytulnego gabinetu!

Wypijmy razem kawę lub kubek ciepłych ziół, gdy będziesz opowiadać mi o swoim problemie. Mój gabinet mieści się w budynku mieszkalnym na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139 J lok. 5.

Spotkania odbywają się:

 • wtorki 16-19.30
 • środy 16-19.30
 • czwartki 16-19.30
 • piątki 11-13.20

Tylko po wcześniejszym umówieniu!

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji on-line (via Skype, Hangout lub inny komunikator internetowy)

Byłam dietetyczką. Bardzo zastanawiało mnie, jak to jest, że większość kobiet, niezależnie od tego, ile ważą, jest niezadowolonych ze swojego wyglądu i obsesyjnie dąży do zobaczenia konkretnej liczby na wadze. Z resztą sama byłam taką kobietą. Chęć znalezienia odpowiedzi na to pytanie skłoniła mnie do skończenia studiów podyplomowych z psychodietetyki. I wtedy stało się coś magicznego. Dowiedziałam się, jaką moc mają nasze myśli w kontekście odżywiania i postrzegania siebie. Zrozumiałam, że zamiast kolejnych diet, potrzebujemy zmiany stosunku do jedzenia. Odkryłam, że zamiast liczyć kalorie, powinnyśmy nauczyć się rozładowywać emocje w sposób inny niż sięganie po słodycze. Zrozumiałam, że zamiast szukać zamienników, powinnyśmy bardziej świadomie się odżywiać.

Jestem psychodietetykiem. Pomogę Ci nauczyć radzić sobie z zachciankami, zmienić stosunek do jedzenia i przestać wreszcie się odchudzać!

Jestem absolwentką:

 • Technologii Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalizacją żywienie i dietetyka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (studia magisterskie)
 • Psychodietetyka, Uniwersytet Huministycznospołeczny SWPS (studia podyplomowe, skończone z wyróżnieniem)

Współpracowałam z:

Nie byłam pewna, czy to program dla mnie, czy to mi pomoże. Po rozmowie z bliską osobą i przeczytaniu dobrych opinii w Internecie, postanowiłam próbować. Dzięki spotkaniom zyskałam pewność siebie i dostałam narzędzia, dzięki którym mogę sama pracować nad dobrym stanem swojego ducha i ciała. W trakcie konsultacji czułam się całkowicie zrozumiana. Bez oceniania błędów, Justyna pomogła mi je naprawić.

Justyna to fachowa osoba, która ma bardzo szeroką wiedzę. Według mnie jest w stanie pomóc każdemu, kto chce podjąć (ciężką) pracę nad zmianą siebie. Jest jednocześnie wyrozumiała i nie ocenia. Potrafi dać wsparcie, pomaga zrozumieć i naprawić swoje błędy.

Klaudia

Uwaga! Ważna informacja!

Ze względu na zbliżający się termin porodu, nie przyjmuję już nowych klientek. 

Mój przewidywany powrót do pracy po porodzie to maj-czerwiec 2019 roku. Niestety, nie mogę tego zagwarantować. Jeśli bardzo zależy Ci na pracy ze mną, to zostaw swoje dane w formularzu poniżej, a ja odezwę się do Ciebie w pierwszej kolejności, jak tylko wrócę do pracy!

Umów się na konsultację!

Rodzaj konsultacji

Preferowane godziny spotkań

2 + 14 =