Zaznacz stronę

Przez ostatnie trzy lata bardzo nieregularnie pojawiały się wpisy na blogu. Z nowym rokiem wracam z mocnym postanowieniem, że coś się jednak zmieniło.

Jako mała dziewczyna marzyłam, że będę pracować tak, żeby każdego dnia robić coś innego. Moje marzenie udało mi się ziścić. Stworzyłam miejsce pracy, które dawało mi satysfakcję. W którym się spełniałam. Jednak na początku lutego 2019 zrobiłam przerwę, która mam nadzieję, że skończy się dzisiaj. Co działo się ze mną przez te ostatnie lata? Tego dowiesz się z…  najnowszego odcinka podcastu. 

Nowy rok, nowy podcast?

Tak, tak. Postanowiłam, że wrócę do nagrywania podcastów. Przez te ostatnie trzy lata wiele razy próbowałam „wrócić” do świata on-line. Stawiałam na aktywność w mediach społecznościowych. Po kilku tygodniach aktywności, wycofywałam się na wiele miesięcy. Dlaczego? O tym także opowiadam w podcaście.

Chciałam, żeby pierwszy odcinek po przerwie był bardziej osobisty, ale również kreślę w nim plany dla mojego podcastu. O czym będę nagrywać, jak często i co się stanie, jeśli jednak nie dam rady na czas – wydaje mi się, że to ważne kwestie do poruszenia na początku. W podcaście będę poruszać tematy związane ze zdrowym stylem życiem, ale chciałabym bardziej mówić z pozycji osoby doświadczającej niż eksperta. Zamiast nakazywać „zrób tak i tak”, będę zdawać relację, co się u mnie sprawdziło i jak to odkryłam. Będzie o odżywianiu, aktywności fizycznej i czymś, co nazywam duchowością. Spokojnie, nie stałam się fanatyczką religijną! Czym jest dla mnie duchowość – oczywiście opowiadam w podcaście. 

Życie nauczyło mnie, żeby nie wybiegać z planami zbyt mocno do przodu, więc ostrożnie zapowiadam o czym będzie kolejny odcinek. A będzie niezwykle ciekawy, bo… opowiem o tym, jak kupiłam kurs o odchudzaniu!!! I co ciekawego z tego wynikło ? 

Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do wysłuchania pierwszego po przerwie odcinka. Możesz posłuchać go tutaj lub w aplikacji do podcastów: Apple Podcast, Spotify oraz Google Podcast. 

Posłuchaj