Zupełna nowość na blogu! Nagrałam podcast.

Od jakiegoś czasu moim wielkim marzeniem było, żeby nie tylko do Ciebie pisać, ale również mówić. Nagrywanie filmów jest dość czasochłonne i w mojej obecnej sytuacji rodzinnej trudno mi sobie na to pozwolić. Nagrywanie dźwięku jest dużo łatwiejsze i szybsze. I o to jest – podcast! Będę w nim opowiadać o przekonaniach, które utrudniają odchudzanie.

Jak złamałam swoje przekonania

Ja również musiałam przełamać swoje przekonania, żeby podzielić się z Tobą swoją wiedzą w zupełnie nowy niż dotychczas sposób. Dlaczego? Ponieważ bardzo długo uważałam, że jeśli chcę nagrywać podcasty, to wszystko musi być profesjonalne. Zaczynając od sprzętu, przez intro i logo, na umieszczaniu nagrań w iTunsie kończąc. Byłam przekonana, że zanim uda mi się zdobyć wszystko to, czego potrzebuję i nauczyć się tego, co jest niezbędne, minie co najmniej kilka miesięcy. Jednak od początku roku nie znalazłam wystarczająco dużo czasu, aby to zrealizować. I gdzieś w grudniu wpadł mi do głowy taki szalony pomysł, że przecież ten podcast wcale nie musi być super profesjonalny… Bo właściwie, czemu nie? Skorzystałam z chwili, że byłam sama w domu,  a mój Synek spał. Włożyłam słuchawki do telefonu, włączyłam dyktafon i zaczęłam gadać…

Bo tak to jest z tymi przekonaniami, że wydają się, czymś czego zmienić nie można, a w rzeczywistości to jest do zrobienia! Między innymi o tym opowiadam w pierwszym odcinku mojego podcastu, który nawet jeszcze nie ma swojej nazwy (masz jakąś propozycję?)

Będzie lepiej

Na razie podcasty będą ukazywać się tylko w wersji audio, z czasem postaram się dodawać do nich transkrypcję dla tych, którzy jednak wolą mnie czytać. Chciałabym również, abyś miała możliwość pobrać nagranie i odsłuchać je w późniejszym czasie, np. na telefonie. Na razie jednak ta opcja jest niedostępna, bo jeszcze nie doszłam do tego, jak to zrobić.

Przed Tobą pierwszy odcinek mojego podcastu! Bardzo jestem podekscytowana, że udało mi się dokonać publikacji jeszcze w 2016 roku… Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, czy propozycje tematów, które chciałabyś, żebym poruszyła – to zapraszam do podzielania się nimi w komentarzu. Zatem nie przedłużając… miłego słuchania!

Pobierz podcast i odsłuchaj później

W tym odcinku podcastu dowiesz się:

  • co to są przekonania
  •  jak przekonania ograniczają dojście do celu
  • z jakich słów składają się najczęściej przekonania