Zaznacz stronę

To już ostatni wpis przed świętami na blogu. Nie mogłabym jednak usiąść spokojnie przy świątecznym stole, gdybym nie przygotowała dla Ciebie czegoś miłego!

W święta zwykle najpierw składa się życzenia, a dopiero później wręcza prezenty. U mnie będzie odwrotnie. To znaczy, najpierw prezenty, a później życzenia.

Prezent 1.

Przed świętami razem z Sylwią z Fiolki Endorfin prowadziłyśmy webinar o tym, jak nie przytyć w święta. Sylwia powiedziała wtedy jedną rzecz, która zwaliła mnie z nóg. Że najpierw należy zacząć od zmiany swojego podejścia. Co to znaczy? Jeśli nastawiasz się, że święta są dla Ciebie czasem obżarstwa, to nic dziwnego, że rok w rok nie możesz sobie odmówić kolejnej dokładki sernika i wytaczasz się zza stołu jak kulka.

A jeśli chcesz zrobić w tym roku coś inaczej niż zawsze, to przypominam, że ciągle jeszcze można się zapisywać na Wyzwanie Sylwestrowe. Od razu uprzedzam, że nie mam zamiaru dawać Ci rad w stylu nie idź do mamy na obiad, albo nie jedź ciasta, a za to ćwicz do upadłego przez cały dzień. Jestem przeciwnikiem takiego spędzania świąt! Dlatego w Wyzwaniu otrzymasz ode mnie plan żywieniowy i treningowy oraz wskazówki, co robić, ale Tylko od Ciebie zależy, jak dostosujesz je do swojego planu dnia. W razie problemów będę czekała na Ciebie z pomocą w tajnej grupie na FB.


Prezent 2.

Podobno jednym z najpopularniejszych postanowień noworocznych jest odchudzanie. I zwykle wytrzymujemy na nim nie dłużej niż do połowy lutego. Dlaczego? Moja teoria jest taka, że lepiej zamiast odchudzać się, zmienić powoli swoje nawyki, nie tylko te związane z odżywianiem, ale wszystkie, które szkodzą zdrowiu!

Dlatego po raz drugi postanowiłam wypuścić ten PDF „62 rzeczy, które możesz zrobić, żeby być szczupłą na zawsze”. Tutaj masz właśnie pomysły na 62 takie dobre nawyki. Moja uwaga jest taka, że lepiej nie robić tego od razu, tylko wybrać sobie jeden i stopniowo wdrażać kolejne.


Życzenia

Życzę Ci, abyś w te święta znalazła trochę czasu dla siebie. Żebyś pomiędzy tymi barszczami i sernikami, miała czas na spędzenia czasu tak, jak chcesz! Życzę Ci też, żeby był to czas miłości, bliskości, pogody ducha. Żeby zostało tak, już na cały rok.

No i żeby wszystko poszło w cycki 🙂

A, jak zajrzysz jeszcze na fan page Fabryki Zdrowia w Wigilię, to zaśpiewam dla Ciebie Last Christmas… Ale ciii.. to niespodzianka!