Dzisiaj nie zdradzę Ci, co to za siedem błędów popełniają kobiety, które próbują oduczyć się podjadania. Dzisiaj opowiem Ci, jak będzie wyglądało prawdopodobnie ostatnie przed wakacjami szkolenie on-line w moim wykonaniu. 

Na początek jednak, zapraszam Cię do zapisania się na to szkolenie. Odbędzie się ono 18 maja o godz. 19.00. Gdzie? Gdziekolwiek będziesz Ty i Twój komputer, tablet lub smartphone. Kliknij w przycisk poniżej, żeby się zapisać:

[su_button url=”http://justynamarkowska.us10.list-manage2.com/subscribe?u=3a9ea58ef909bcd16377fe35f&id=3140858ea3″ target=”blank” style=”soft” background=”#dd3333″ size=”5″ center=”yes”]Zapisz mnie na szkolenie![/su_button]

Co to są szkolenia on-line?

Od października zeszłego roku prowadzę co miesiąc szkolenie on-line w trakcie, którego omawiam jedno konkretne zagadnienie związane z odżywianiem, odchudzaniem lub psychodietetyką. Majowe szkolenie będzie już ósmym spotkaniem on-line, które poprowadzę.

Zapisując się na szkolenie otrzymujesz ode mnie wyjątkowy link do strony internetowej, na której możesz obejrzeć mnie na ekranie swojego komputera.

Każde szkolenie rozpoczyna się od prezentacji, w trakcie której omawiam dany problem. Na początku wydawało  mi się, że prezentacja powinna być krótka, żeby Was nie zanudzić. Ale z czasem, również pod wpływem słów oglądających mnie Kobiet, postanowiłam wydłużyć czas prezentacji. Zwykle trwa ona nie dłużej niż 40 minut, chociaż na szkoleniu z asertywności żywieniowej, mówiłam zdecydowanie dłużej.

Później jest czas na Wasze pytania. I to jest właśnie moja ulubiona część!

Co daje uczestnictwo w szkoleniu on-line?

Ogromną wiedzę, ponieważ na każdym staram się przekazywać to, czego nie ma na moim blogu. Z resztą na innych blogach o podobnej tematyce też.

Najlepsze jest to, że możesz zapytać mnie, o co tylko chcesz, a ja odpowiem na Twoje pytanie. Jeśli nie wiesz, jak wykorzystać wiedzę z prezentacji w swoim wypadku, po prostu zapytaj mnie o to. Pod filmem ze szkoleniem jest chat, w którym, nawet całkiem anonimowo, możesz zadać pytanie.

Do wiedzy możesz wrócić. Jeśli nie zdążyłaś zrobić notatek, coś Ci umknęło, albo po prostu chciałabyś posłuchać jeszcze raz – to następnego dnia zawsze wysyłam link do nagrania szkolenia. Jest on ważny przez kilka dni, możesz obejrzeć sobie szkolenie na spokojnie. Zwłaszcza, jeśli nie dałaś rady być na żywo.

7 rzeczy, których nie powinnaś robić, gdy chcesz przestać podjadać

to prawdopodobnie ostatnie szkolenie przed dłuższą przerwą. Na pewno nie będzie szkoleń w lipcu i sierpniu. A ponieważ pod koniec sierpnia rodzę, to prawdopodobnie także i we wrześniu.  Jednak liczę na to, że od października znowu ruszę pełną parą.

W trakcie majowego szkolenia opowiem, co takiego robią kobiety niwelując cały wysiłek, jaki wkładają w oduczenie się podjadania. Dowiesz się też, jak temu zaradzić. Jak zwykle będzie konkretnie i merytorycznie! 

Jeśli z jakiś powodów nie możesz poradzić sobie z podjadaniem, to koniecznie zapisz się na to szkolenie! A najlepiej podziel się informacją o nim z koleżanką. Na pewno będzie Ci wdzięczna.

Bezpłatne szkolenie on-line „7 rzeczy, których nie powinnaś robić, gdy chcesz przestać podjadać” już 18 maja o godz. 19.00!

[su_button url=”http://justynamarkowska.us10.list-manage2.com/subscribe?u=3a9ea58ef909bcd16377fe35f&id=3140858ea3″ target=”blank” style=”soft” background=”#dd3333″ size=”5″ center=”yes”]Zapisz mnie na szkolenie![/su_button]


Będziesz ze mną na żywo?