Zaznacz stronę

Stało się! Zaczęłam nagrywać drugą serię podcastów! Za pierwszym razem opowiadałam o przekonaniach blokujących, gdy chcemy schudnąć. Teraz chcę opowiadać o tym, jak prowadzić zdrowy styl życia i mieć z tego przyjemność. A w pierwszym odcinku odpowiadam na bardzo bliskie mi pytania: czy można przestać raz na zawsze jeść słodycze? Ale tak naprawdę! I jak to jest ze mną?

Od ponad dwóch lat pomagam kobietom uwolnić się od słodyczy. Z sukcesem. Ale czy to znaczy, że one kończąc współpracę ze mną już nigdy nie zjedzą niczego słodkiego?… Na po pytanie odpowiadam w pierwszym odcinku nowej serii podcastów.

Skoro promuję styl życia, który wolny jest od słodyczy i cukru, to sama powinnam żyć w ten sposób, prawda? Jeśli jesteś ciekawa, czy tak rzeczywiście jest. To zapraszam Cię do posłuchania tego odcinka. Myślę, że możesz być zaskoczona tym, co mówię.

Ten odcinek podcastu, chociaż krótki, naszpikowany jest konkretną wiedzą. To nie tylko moja historia, ale konkretne ćwiczenia, dla tych z Was, które na poważnie myślą o ograniczeniu słodyczy, ale z jakiś powodów ciągle im to nie wychodzi.

Zobacz, o czym jeszcze opowiadam w tym odcinku.

Z tego odcinka podcastu dowiesz się:

  • dlaczego odpowiedź na pytanie „czy można raz na zawsze przestać jeść słodycze” jest ważniejsza od zaplanowania odpowiedniego detoksu
  • co sprawia, że tak wielu osobom nie udaje się ograniczenie słodyczy, a co dopiero ich całkowite odstawienie
  • czy ja jem słodycze
  • co zmotywowała mnie do tego, żeby przestać jeść słodycze
  • czy Ty również powinnaś rozważyć ograniczenie słodyczy
  • co możesz zrobić, gdy chcesz przestać jeść słodycze lub je ograniczyć, ale nie udaje Ci się to zrobić kolejny raz

Na zakończenie tego odcinka mam do Ciebie malutką prośbę, więc będzie mi bardzo miło, jeśli wysłuchasz go do końca! 🙂

No to zaczynamy! Po prostu kliknij „play”

Podcastów możesz też słuchać poprzez Aplikację SoundCloud na swoim smartfonie 🙂

Poprzednią serię podcastów znajdziesz tutaj.

Pytanie do Ciebie

Próbowałaś przestać jeść słodycze albo je ograniczyć? Jak Ci poszło? Chętnie posłucham Twojej historii. Daj mi znać w komentarzu!