Zaznacz stronę

Po dość długiej przerwie prezentuję kolejny odcinek podcastu, w którym opowiadam już o konkretnym przekonaniu oraz zdradzam, co zrobić, żeby zmienić swoje przekonanie. 

Jeśli choć raz, zdarzyło Ci się zmuszać do zjedzenia obrzydliwej, ale przecież zdrowej i „nietuczącej” sałatki, choć tak naprawdę miałaś ochotę na burgera, to doskonale wiesz, o co chodzi w tym przekonaniu. „Zdrowe jedzenie to niesmaczne jedzenie” – słyszę chyba najczęściej w swoim gabinecie psychodietetyka.

Zapraszam Cię do wysłuchania odcinka podcastu, w którym opowiadam, dlaczego to przekonanie blokuje w drodze do wymarzonej sylwetki oraz jak możesz je zmienić. Na razie opowiadam o pierwszym kroku, jaki powinnaś wykonać, aby namierzyć swoje blokujące przekonanie. Jest to krok konieczny do odkrycia i zmiany każdego przekonania, zatem jeśli uwielbiasz zdrową żywność, a mimo to nie chudniesz, koniecznie wysłuchaj mojego nagrania, które pomoże znaleźć Tobie tę blokującą myśl.

Nowość!

Udało mi się przygotować jedno udogodnienie. Ten podcast, jak i poprzedni odcinek oraz wszystkie następne, możesz pobrać bezpośrednio na swój komputer i odsłuchać w dowolnym czasie. Wystarczy, że w oznaczonym miejscu klikniesz prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierzesz opcję „Zapisz element docelowy jako…”. Później wystarczy przerzucić podcast na swój telefon i słuchać go tam, gdzie tylko chcesz, nawet bez dostępu do internetu.

To taka najprostsza wersja pobrania podcastu, mam nadzieję, że publikacja następnego odcinka będzie wiązała się z jeszcze lepszym udogodnieniem. Czyli samo pobranie podcastu na komputer będzie mniej skomplikowane. Taki sobie postanowiłam cel.

Posłuchaj odcinka:

Kliknij tutaj prawym przyciskiem myszy, żeby pograć podcast na swój komputer!

W tym odcinku podcastu dowiesz się:

  • dlaczego myślenie, że zdrowe odżywianie jest niesmaczne blokuje Cię w walce o kilogramy
  • czym się kończy zmuszenie się do diety
  • jak możesz odkryć swoje przekonania
  • co mają przekonania wspólnego z drzewem

Linki wymienione w nagraniu:

Co o tym sądzisz?

Zapraszam Cię do podzielenia się swoją opinią o tym odcinku podcastu w komentarzu poniżej. 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zmuszać do zjedzenia posiłku, który kompletnie Ci nie smakował, ale wiedziałaś, że jest zdrowy i powinnaś go zjeść?

A może chcesz się pochwalić swoją drogą do odkrycia zdrowego i pysznego jedzenia?