Zdrowe jedzenie to niesmaczne jedzenie - Justyna Markowska - dietetyk, psychodietetyk Warszawa

Po dość długiej przerwie prezentuję kolejny odcinek podcastu, w którym opowiadam już o konkretnym przekonaniu oraz zdradzam, co zrobić, żeby zmienić swoje przekonanie. 

Jeśli choć raz, zdarzyło Ci się zmuszać do zjedzenia obrzydliwej, ale przecież zdrowej i „nietuczącej” sałatki, choć tak naprawdę miałaś ochotę na burgera, to doskonale wiesz, o co chodzi w tym przekonaniu. „Zdrowe jedzenie to niesmaczne jedzenie” – słyszę chyba najczęściej w swoim gabinecie psychodietetyka.

Zapraszam Cię do wysłuchania odcinka podcastu, w którym opowiadam, dlaczego to przekonanie blokuje w drodze do wymarzonej sylwetki oraz jak możesz je zmienić. Na razie opowiadam o pierwszym kroku, jaki powinnaś wykonać, aby namierzyć swoje blokujące przekonanie. Jest to krok konieczny do odkrycia i zmiany każdego przekonania, zatem jeśli uwielbiasz zdrową żywność, a mimo to nie chudniesz, koniecznie wysłuchaj mojego nagrania, które pomoże znaleźć Tobie tę blokującą myśl.

Nowość!

Udało mi się przygotować jedno udogodnienie. Ten podcast, jak i poprzedni odcinek oraz wszystkie następne, możesz pobrać bezpośrednio na swój komputer i odsłuchać w dowolnym czasie. Wystarczy, że w oznaczonym miejscu klikniesz prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierzesz opcję „Zapisz element docelowy jako…”. Później wystarczy przerzucić podcast na swój telefon i słuchać go tam, gdzie tylko chcesz, nawet bez dostępu do internetu.

To taka najprostsza wersja pobrania podcastu, mam nadzieję, że publikacja następnego odcinka będzie wiązała się z jeszcze lepszym udogodnieniem. Czyli samo pobranie podcastu na komputer będzie mniej skomplikowane. Taki sobie postanowiłam cel.

Posłuchaj odcinka:

Kliknij tutaj prawym przyciskiem myszy, żeby pograć podcast na swój komputer!

W tym odcinku podcastu dowiesz się:

  • dlaczego myślenie, że zdrowe odżywianie jest niesmaczne blokuje Cię w walce o kilogramy
  • czym się kończy zmuszenie się do diety
  • jak możesz odkryć swoje przekonania
  • co mają przekonania wspólnego z drzewem

Linki wymienione w nagraniu:

Co o tym sądzisz?

Zapraszam Cię do podzielenia się swoją opinią o tym odcinku podcastu w komentarzu poniżej. 

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zmuszać do zjedzenia posiłku, który kompletnie Ci nie smakował, ale wiedziałaś, że jest zdrowy i powinnaś go zjeść?

A może chcesz się pochwalić swoją drogą do odkrycia zdrowego i pysznego jedzenia?

Nie masz siły, żeby zdrowo odżywiać się?

Pobierz swój Eliksir mocy!
Eliksir mocy to nagranie, które zmotywuje Cię. Doda energii. Sprawi, że zdrowe odżywianie stanie się łatwiejsze.

Dziękuję! Potwierdź swój adres e-mail!