Zaznacz stronę

Dopiero ostatnio zdałam sobie z tego sprawę. Właściwie mam pracę moich marzeń. Ale ten odcinek podcastu nie jest o mnie. Tylko o Twoim problemie…

Gdy pięć lat temu kończyłam studia miałam pewien pomysł na swoją pracę, który wtedy totalnie nie wypalił. A dzisiaj? Robię to, o czym marzyłam pięć lat temu. Jak to się stało i o czym w ogóle marzyłam, opowiadam w drugim odcinku podcastu.

To, że dzisiaj pomagam zbudować zdrową relację ze słodyczami, to odpowiedź na największy problem, jaki dostrzegłam wśród kobiet. Ale sposób w jaki to robię wymyśliłam już dawno temu i teraz go tylko udoskonalam.

Ten odcinek dedykuję wszystkim kobietom, które znajdują się na wiecznej huśtawce męczącego zdrowego odżywia i swawolnego popuszczania pasa. Jesteś jedną z nich? To może znajdziesz tutaj podpowiedź, dlaczego tak się dzieje. I co możesz zrobić, żeby wreszcie zeskoczyć z tej huśtawki po stronie, która będzie dla Ciebie lepsza.

O czym jeszcze możesz posłuchać?

W tym odcinku opowiadam:

  • jak to się stało, że zaczęłam pracować pomagając kobietom uwolnić się do cukru
  • czy Ty też powinnaś przejść przez detoks cukrowy
  • jakie są oczywiste i nieoczywiste skutki nadmiaru cukru w diecie
  • ile cukru w diecie rekomendują specjaliści i czy to dużo, czy mało

No to zaczynamy! 🙂

Jeśli wolisz czytać

Kliknij tutaj prawym przyciskiem myszy i pobierz transkrypt podcastu.

Ważne linki, o których wspominam w nagraniu:

Jak możesz słuchać podcastów?

Nie musisz siedzieć przed komputerem, żeby posłuchać, co mam do powiedzenia!

Pobierz na swój smartfon aplikację SoundCloud, a w wyszukiwarkę wpisz: „Jak żyć zdrowo z przyjemnością”. Możesz dodać mnie do obserwowanych, żeby dostawać powiadomienia o nowych odcinkach. Żeby korzystać z tego rozwiązania musisz mieć utworzone konto na SoundCloud.

Przyszłość podcastu

Jak widzisz – wreszcie zdecydowałam się na nazwę dla mojego podcastu. „Jak żyć zdrowo z przyjemnością”. W związku z tym nie mam już odwrotu. Po wakacjach zabieram się za wrzucanie odcinków na platformy dedykowane podcastom (m.in. do biblioteki iTunes).

Ze względu na mocno wakacyjny u mnie czas, kolejny odcinek podcastu ukaże się pod koniec lipca. Ale do sierpnia mam zamiar publikować podcasty co dwa tygodnie na zmianę z wpisami na blogu 🙂