Dlaczego pomagam uwolnić się od słodyczy? - Justyna Markowska - dietetyk, psychodietetyk Warszawa

Dopiero ostatnio zdałam sobie z tego sprawę. Właściwie mam pracę moich marzeń. Ale ten odcinek podcastu nie jest o mnie. Tylko o Twoim problemie…

Gdy pięć lat temu kończyłam studia miałam pewien pomysł na swoją pracę, który wtedy totalnie nie wypalił. A dzisiaj? Robię to, o czym marzyłam pięć lat temu. Jak to się stało i o czym w ogóle marzyłam, opowiadam w drugim odcinku podcastu.

To, że dzisiaj pomagam zbudować zdrową relację ze słodyczami, to odpowiedź na największy problem, jaki dostrzegłam wśród kobiet. Ale sposób w jaki to robię wymyśliłam już dawno temu i teraz go tylko udoskonalam.

Ten odcinek dedykuję wszystkim kobietom, które znajdują się na wiecznej huśtawce męczącego zdrowego odżywia i swawolnego popuszczania pasa. Jesteś jedną z nich? To może znajdziesz tutaj podpowiedź, dlaczego tak się dzieje. I co możesz zrobić, żeby wreszcie zeskoczyć z tej huśtawki po stronie, która będzie dla Ciebie lepsza.

O czym jeszcze możesz posłuchać?

W tym odcinku opowiadam:

  • jak to się stało, że zaczęłam pracować pomagając kobietom uwolnić się do cukru
  • czy Ty też powinnaś przejść przez detoks cukrowy
  • jakie są oczywiste i nieoczywiste skutki nadmiaru cukru w diecie
  • ile cukru w diecie rekomendują specjaliści i czy to dużo, czy mało

No to zaczynamy! 🙂

Jeśli wolisz czytać

Kliknij tutaj prawym przyciskiem myszy i pobierz transkrypt podcastu.

Ważne linki, o których wspominam w nagraniu:

Jak możesz słuchać podcastów?

Nie musisz siedzieć przed komputerem, żeby posłuchać, co mam do powiedzenia!

Pobierz na swój smartfon aplikację SoundCloud, a w wyszukiwarkę wpisz: „Jak żyć zdrowo z przyjemnością”. Możesz dodać mnie do obserwowanych, żeby dostawać powiadomienia o nowych odcinkach. Żeby korzystać z tego rozwiązania musisz mieć utworzone konto na SoundCloud.

Przyszłość podcastu

Jak widzisz – wreszcie zdecydowałam się na nazwę dla mojego podcastu. „Jak żyć zdrowo z przyjemnością”. W związku z tym nie mam już odwrotu. Po wakacjach zabieram się za wrzucanie odcinków na platformy dedykowane podcastom (m.in. do biblioteki iTunes).

Ze względu na mocno wakacyjny u mnie czas, kolejny odcinek podcastu ukaże się pod koniec lipca. Ale do sierpnia mam zamiar publikować podcasty co dwa tygodnie na zmianę z wpisami na blogu 🙂

Nie masz siły, żeby zdrowo odżywiać się?

Pobierz swój Eliksir mocy!
Eliksir mocy to nagranie, które zmotywuje Cię. Doda energii. Sprawi, że zdrowe odżywianie stanie się łatwiejsze.

Dziękuję! Potwierdź swój adres e-mail!